Csillag jelzi, hogy szükségünk van egy szerető Istenre

2011. augusztus 02., címkék: felújítás, székesfehérvári református, hálaadó istentiszetelet

Hálaadó alkalomra érkeztek a hívek a székesfehérvári Széchenyi utcai református templomhoz, melynek felújítása fontos szakaszához ért. Helyére került a torony gömbje és a magyar református templomok szimbóluma, a csillag.

Farsangzáró Református Délután

2010. február 18., címkék: Gyülekezeti hírek, székesfehérvári református

"Jöjjön (jöjj) közénk, s megosztjuk Önnel is (veled is) mindazt, amit mi is az Ő szeretete által kaptunk!" Farsangzáró Református Délutánt szervez a Székesfehérvári Református Egyházközség február 20-án, szombaton délután négy órai kezdettel a Szárazrét-Feketehegyi Közösségi Házban.